Podstrona: 2MMZI - Egzamin poprawkowy z PKM / Wizytówka pracownika PRz

2MMZI - Egzamin poprawkowy z PKM

04-07-2023 r.
, red. Bogdan Kozik

Na egzamin proszę przygotować:
- kartki formatu A5 (pytanie zerowe) oraz A3 (złożone do formatu A4 - pytania otwarte) - niewłaściwy format oznacza brak wiedzy z Grafiki inżynierskiej, czyli brak dopuszczenia do egzaminu,
- przybory do pisania i rysowania (zalecany ołówek),
- legitymację studencką.

Egzamin będzie składał się z:

a) części weryfikacyjnej - dwuczęściowego pytania "zerowego" - gwinty (którego treść była przypominana od początku semestru),

b) części głównej (piszą studenci, którzy zaliczą część weryfikacyjną) - 5 pytań otwartych (odpowiedzi należy pisać w kolejności zadawania pytań).

Przypominam, że pytania mogą się powtarzać, a zagadnienia obl. wałów, łożysk, łożyskowania i połączeń wpustowych są bardzo istotne.

Powrót do archiwum aktualności